[vc_row][vc_column][vc_column_text][wpcs id=2396]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تجهیزات کار در ارتفاع / هارنس / لنیارد / کارابین / کلاه کار در ارتفاع /

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مهندسی ایمنی

وجود ماشین آلات و ابزارهای فراوان در محیط های صنعتی باعث در خطر قرار گرفتن کارگران می شود و به همان اندازه که فن آوری رو به افزایش است و استفاده از ماشین آلات منجر به افزایش مخاطرات و بروز حوادث در محیط های کاری می شود پس نیاز به تجهیزات ایمنی هم افزایش می یابد.

ایمنی صنعتی علمی است که به شما کمک می کند در مقابل حوادثی که در محیط کار برایتان رخ می دهد با استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از نیروی کار محافظت کرده و در این خصوص سرمایه گذاری می شود.

اگر بخواهیم تعریف دقیق و مناسبی از ایمنی داشته داشته باشیم می توان به دور بودن از خطر عنوان کرد که این عمل با ارائه خدمات ایمنی در محیط کار و در مکان ها مختلف امکان پذیر است و به صورت ساده تر می توان گفت که شرایطی را که منجر به آسیب رسیدن به کارکنان، تجهیزات ایمنی و یا باعث می شود مواد را از بین ببرد که نتیجه آن کاهش کارایی می باشد را کنترل می نماید.

براساس تعاریفی که در خصوص ایمنی داشتیم، مهندسی ایمنی شامل یکسری مقررات میباشد کارفرما ر امجبور به ارائه خدمات ایمنی از جمله کفش ایمنی و لباس کار (لباسکار) و دیگر تجهیزات ایمنی می کند تا محیطی امن ایجاد شود و مواردی که در مهندسی ایمنی صنعتی مورد توجه قرار میگیرد :

مهندسی ایمنی هم با گسترش علم توسعه یافته و حیطه فعالیت خود را به موارد زیر گسترده نموده است :

 

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]